FİRMA KURUMSAL

"HAKKIMIZDA, BİZ KİMİZ, MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ"

HAKKIMIZDA

lg tv tamir servisi

LG TV Tamir servisi olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında tüm semtlerde hizmet vermekteyiz

LG TV Tamir servis ve bakım konusunda 20 yılın vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Led tv tamiri, LCD tv tamiri, plazma tv tamiri, panel tamiri konularında konusunda uzman ve gerekli tüm eğitimleri almış olan teknisyen kadromuz ile İstanbulda tv tamiri konusunda fark yaratmaya devam ediyoruz. Bizler TV tamirinde önceliklli olarak siz müşterilerimizin çıkarlarını gözetiriz ve en büyük farkımızda burada başlar. Televizyonunuz arıza yaptığında Uzman ekibimiz evinize gelir ve orada yapılamayacak bir sorun varsa Servisimize getirirler. Servisimize gelen televizyonunuz öncelikle tüm arıza tespit testlerine tabi tutularak ilerde doğabilecek aksaklıklara karşı da korunmuş olur ve akabinde sonraki süreç için (servis ücreti ve servis süresi) aranarak bilgilendirilirsiniz, böylece sürpriz fiyat ve bekleme süresinden kurtulmuş olursunuz. Servisimizde Televizyonunuzun tamiri yapıldığında bir gün boyunca televizyonunuz gerekli tüm testlere tabi tutulur böylece farklı bir sorunlar karşılaşmamış olursunuz. Her zaman söylediğimiz gibi öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu ilke ile 20 yıldır her geçen gün gelişmeye ve sizlerle birlikte güçlenmeye devam ediyoruz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında Tüm semtlerde anında ve hızlı Servis imkanı... Öncelik siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimiz 365 gün hizmetinizdedir... +90 216 356 2481 +90 212 589 5177

BİZ KİMİZ

Biz 20 Yıldır Led, LCd, Plazma, Smart televizyon tamir servisi alanında uzmanlaşmış, Eğitimli teknik kadrosuyla, önce müşteri memnuniyetini baz alarak Her tür Televizyon tamirinde sorunsuz servisi ilke edinmiş bir firmayız. Farkımız Müşteri memnuniyetleridir.

lg lcd led tv tamir
Servis Talebi

MİSYONUMUZ

LG Tv Tamir Servisi olarak öncelikli misyonumuz daha fazla müşteri memnuniyetidir. Televizyon tamirinde geride bıraktığımız 20 yıl bizlere siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin herşeyden daha önemli olduğunu defalarca göstermiştir. Televizyon tamiri konusunda İstanbul'un anadolu ve avrupa yakasındaki tüm semtlerine hizmet vermekteyiz

istanbul lg led tv tamiri
Servis Talebi

VİZYONUMUZ

LG Marka televizyon tamirinde İstanbul'u da aşmış bir firma olarak, Sürpriz fiyatlardan, belirsiz servis sürelerinden, yineleyen arızalardan uzak bir müşteri portföyümüz olması en büyük farkımızdır.

istanbul avrupa anadolu tv tamiri
Servis Talebi