İSTANBUL TV TAMİR HİZMETİ

"lg tv tamir servisi olarak istanbul avrupa ve anadolu yakasında tüm semtlerde hizmet vermekteyiz"

İstanbul TV tamir hizmeti

20 yıldır istanbul anadolu ve avrupa yakalarında, lg tv tamiri, samsung tv tamiri, vestel tv tamiri, arçelik tv tamiri, philips tv tamiri, beko tv tamiri, sony tv tamiri, sharp tv tamiri ve bir çok marka televizyon tamirinde öncü servis olmaktan gurur duyuyoruz. Televizyon tamirinde istanbul da tüm semtlerde anında hizmet sunuyoruz.

Uzman ve eğitimli teknisyen kadromuzla öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

SERVİSİMİZE GETİRİLEN TÜM CİHAZLAR AYNI ARIZAYA KARŞI 1 YIL GARANTİLİDİR - +90 216 356 2481 - +90 212 589 5177

İstanbul Anadolu Avrupa Yakası TV Tamir Hizmeti Galeri

Arıza Tespit Süreci

Servis talep ettiğiniz takdirde, uzman teknisyen ekibimiz evinize / işyerinize gelir ve televizyon arızasını yerinde tespit / tamir edemiyorlarsa servisimize getirirler. Servisimize gelen televizyon öncelikle tüm arıza tespit testlerine tabi tutularak mevcut arızanın ve oluşabilecek diğer arızaların tespiti yapılır. Tespit edilen arıza sonunda, Müşteri bilgilendirilmek için aranır ve arızanın ne olduğu varsa değişecek parça, servis ücreti ve servis süresi hakkında bilgilendirilir. Sonraki süreçte arıza onarılır ve minimum 1 gün televizyon gerekli testlerden geçirilir ve deneme sürecine alınır. Deneme sürecinde herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında, uzman teknisyenlerimiz evinize / işyerinize gelerek gerekli kurulumu gerçekleştirirler.

Hakkımızda Foto

Çalışma Süreci

20 Yıldır Gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve her geçen gün kendimizi TV tamiri ve bakımı konularında eğiterek çalışma tempomuzu hiç düşürmeden devam ediyoruz. Ekibimiz konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli kadrolardan oluşuyor. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız 20 yılı geride bırakırken 100 lerce mutlu müşteriyi de ailesine katmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. İstanbul da televizyon tamiri ve bakımı alanında en eski ve köklü servis olmanın vermiş olduğu bilgi birikimini sizlerin memnuniyeti ile beslemenin gururu bizler için paha biçilemez. Bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Hakkımızda Foto