LCD TV TAMİR HİZMETİ

"lg tv tamir servisi olarak istanbul avrupa ve anadolu yakasında tüm semtlerde led tv tamiri alanında hizmet vermekteyiz"
İstanbul lcd tamir servisi

Lcd TV tamir hizmeti

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında LCD tv tamir servisi konusunda hizmet vermekteyiz. LCD Televizyonlar şık ve çağa ayak uyduran yapısı ile oldukça hassas teknolojisi ile de bilinir. lcd tv tamir servisi konusunda tamda bu noktada servisimiz bu hassasiyetin önemini yılların vermiş olduğu teknoloji ile yakından bilerek, televizyonunuza servisin tüm süreçlerinde gerekli hassasiyeti gösterecektir.

Uzman ve eğitimli teknisyen kadromuzla öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

SERVİSİMİZE GETİRİLEN TÜM CİHAZLAR AYNI ARIZAYA KARŞI 1 YIL GARANTİLİDİR - +90 216 356 2481 - +90 212 589 5177

İstanbul Anadolu Avrupa Yakası Lcd TV Tamir Hizmeti Galeri

Arıza Tespit Süreci

Servis talep ettiğiniz takdirde, uzman teknisyen ekibimiz evinize / işyerinize gelir ve televizyon arızasını yerinde tespit / tamir edemiyorlarsa servisimize getirirler. Servisimize gelen televizyon öncelikle tüm arıza tespit testlerine tabi tutularak mevcut arızanın ve oluşabilecek diğer arızaların tespiti yapılır. Tespit edilen arıza sonunda, Müşteri bilgilendirilmek için aranır ve arızanın ne olduğu varsa değişecek parça, servis ücreti ve servis süresi hakkında bilgilendirilir. Sonraki süreçte arıza onarılır ve minimum 1 gün televizyon gerekli testlerden geçirilir ve deneme sürecine alınır. Deneme sürecinde herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında, uzman teknisyenlerimiz evinize / işyerinize gelerek gerekli kurulumu gerçekleştirirler.

Hakkımızda Foto

Çalışma Süreci

20 Yıldır Gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve her geçen gün kendimizi TV tamiri ve bakımı konularında eğiterek çalışma tempomuzu hiç düşürmeden devam ediyoruz. Ekibimiz konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli kadrolardan oluşuyor. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız 20 yılı geride bırakırken 100 lerce mutlu müşteriyi de ailesine katmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. İstanbul da televizyon tamiri ve bakımı alanında en eski ve köklü servis olmanın vermiş olduğu bilgi birikimini sizlerin memnuniyeti ile beslemenin gururu bizler için paha biçilemez. Bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

çalışma süreci