LED TV TAMİR HİZMETİ

"lg tv tamir servisi olarak istanbul avrupa ve anadolu yakasında tüm semtlerde led tv tamiri alanında hizmet vermekteyiz"
plazma tv tamir servisi

Led TV tamir hizmeti

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında LED tv tamir servisi konusunda hizmet vermekteyiz. LED Televizyon modelleri konstrat, renk kalitesi ve çözünürlük konularında diğer tv modellerine nazaran daha kaliteli görüntü sunmaktadır. LED TV ler hem son teknoloji olmasından hemde bu kadar hassas olmasından ötürü tamir ve bakımında da oldukça hassas davranılması gereken cihazlar olmaktadırlar. Konusunda uzman teknisyen ekibimiz gerekli hassasiyeti özenle göstermektedir.

Uzman ve eğitimli teknisyen kadromuzla öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

SERVİSİMİZE GETİRİLEN TÜM CİHAZLAR AYNI ARIZAYA KARŞI 1 YIL GARANTİLİDİR - +90 216 356 2481 - +90 212 589 5177

İstanbul Anadolu Avrupa Yakası Plazma TV Tamir Hizmeti Galeri

Arıza Tespit Süreci

Servis talep ettiğiniz takdirde, uzman teknisyen ekibimiz evinize / işyerinize gelir ve televizyon arızasını yerinde tespit / tamir edemiyorlarsa servisimize getirirler. Servisimize gelen televizyon öncelikle tüm arıza tespit testlerine tabi tutularak mevcut arızanın ve oluşabilecek diğer arızaların tespiti yapılır. Tespit edilen arıza sonunda, Müşteri bilgilendirilmek için aranır ve arızanın ne olduğu varsa değişecek parça, servis ücreti ve servis süresi hakkında bilgilendirilir. Sonraki süreçte arıza onarılır ve minimum 1 gün televizyon gerekli testlerden geçirilir ve deneme sürecine alınır. Deneme sürecinde herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında, uzman teknisyenlerimiz evinize / işyerinize gelerek gerekli kurulumu gerçekleştirirler.

Hakkımızda Foto

Çalışma Süreci

20 Yıldır Gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve her geçen gün kendimizi TV tamiri ve bakımı konularında eğiterek çalışma tempomuzu hiç düşürmeden devam ediyoruz. Ekibimiz konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli kadrolardan oluşuyor. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız 20 yılı geride bırakırken 100 lerce mutlu müşteriyi de ailesine katmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. İstanbul da televizyon tamiri ve bakımı alanında en eski ve köklü servis olmanın vermiş olduğu bilgi birikimini sizlerin memnuniyeti ile beslemenin gururu bizler için paha biçilemez. Bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

çalışma süreci