LG TV TAMİR SERVİSİ

"lg tv tamir servisi olarak istanbul avrupa ve anadolu yakasında tüm semtlerde hizmet vermekteyiz"

LG TV Servis Tamir Hizmeti

LG tv tamir servisi olarak istanbul avrupa ve anadolu yakasında 20 yılın bilgi birikimi ile, Her model; led tv tamiri, lcd tv tamiri, plazma tv tamiri, smart tv tamiri ve panel tamiri alanlarında, konusunda uzman eğitimli teknisyenlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

LG ve diğer model televizyon arızalarında uzman teknisyenlerimiz televizyonlarınızı evinizden alarak servisimizde gerekli tüm testlere tabi tutarak öne çıkan arıza dışına sonradan hata verebilecek kısımları da belirleyerek oluşabilecek her türlü sorunu tespit ediyor ve ortadan kaldırıyor. Böylece sürekli servis ve tamir ücretleriyle karşılaşmamış oluyorsunuz.

SERVİSİMİZE GETİRİLEN TÜM CİHAZLAR AYNI ARIZAYA KARŞI 1 YIL GARANTİLİDİR

LG TV Servis Tamir Hizmeti İstanbul Galeri

Arıza Tespit Süreci

Servis talep ettiğiniz takdirde, uzman teknisyen ekibimiz evinize / işyerinize gelir ve televizyon arızasını yerinde tespit / tamir edemiyorlarsa servisimize getirirler. Servisimize gelen televizyon öncelikle tüm arıza tespit testlerine tabi tutularak mevcut arızanın ve oluşabilecek diğer arızaların tespiti yapılır. Tespit edilen arıza sonunda, Müşteri bilgilendirilmek için aranır ve arızanın ne olduğu varsa değişecek parça, servis ücreti ve servis süresi hakkında bilgilendirilir. Sonraki süreçte arıza onarılır ve minimum 1 gün televizyon gerekli testlerden geçirilir ve deneme sürecine alınır. Deneme sürecinde herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında, uzman teknisyenlerimiz evinize / işyerinize gelerek gerekli kurulumu gerçekleştirirler.

Hakkımızda Foto

Çalışma Süreci

20 Yıldır Gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve her geçen gün kendimizi TV tamiri ve bakımı konularında eğiterek çalışma tempomuzu hiç düşürmeden devam ediyoruz. Ekibimiz konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli kadrolardan oluşuyor. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız 20 yılı geride bırakırken 100 lerce mutlu müşteriyi de ailesine katmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. İstanbul da televizyon tamiri ve bakımı alanında en eski ve köklü servis olmanın vermiş olduğu bilgi birikimini sizlerin memnuniyeti ile beslemenin gururu bizler için paha biçilemez. Bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Hakkımızda Foto